Hlavní navigace

Na předvánoční nákupy do Vídně za akční cenu

České dráhy zahájí v pondělí 2. listopadu prodej nových akčních jízdenek do Rakouska. Zhruba každý druhý měsíc nabízí dopravce na svém eShopu cenově výhodné ČD Tipy do zahraničí. Na listopadové víkendy to bude zpáteční jízdenka na Pendolino Praha – Vídeň – Praha za 19 EUR. Kromě toho budou od pondělka v prodeji ČD Tipy Brno – Vídeň – Brno za 9 EUR.

Sdílet

Nové ČD Tipy z Prahy a Brna do Vídně budou v prodeji jako jednodenní zpáteční jízdenky do 2. třídy na eShopu ČD od 2. do 8. listopadu (nebo do vyprodání kontingentu). Oba budou prodávány na víkendové dny 14. 11., 15. 11., 21. 11., 22. 11., 28. 11., 29. 11., 5. 12., 6. 12. Výlet lze využít k předvánočním nákupům nebo návštěvě četných vídeňských památek.

ČD Tip Praha – Vídeň – Praha za 19 EUR

Cestující pojedou spojem SC 15 Smetana (z Prahy hl. n. 5:57) do Vídně (příjezd 10:02) a zpět spojem SC 16 Antonín Dvořák z Vídně (odjezd 15:58) a do Prahy hl. n. (příjezd 20:01). Součástí nabídky je i rezervace, a to v obou směrech.

ČD Tip Brno – Vídeň – Brno za 9 EUR

Cestující pojedou z Brna vlakem EC 71 Gustav Mahler (odjezd 7:16) do Vídně (příjezd 9:02) a zpět spojem EC 70 Gustav Mahler z Vídně (odjezd 18:58) do Brna (příjezd 20:39). Pro cestu zpět není zajištěna rezervace. Rezervaci pro cestu zpět je možné dokoupit u pokladních přepážek ČD.

Na impresionisty do Albertiny se slevou

Stejně jako u dvou předchozích projektů vídeňského muzea Albertina mohou cestující Českých a Rakouských spolkových drah (ÖBB) získat slevu na vstupném na aktuální výstavu impresionistů. Stačí, když mají platnou mezinárodní jízdenku z Česka do Vídně (tedy i ČD Tip) a místo 9,50 zaplatí za vstup jen 7 EUR.

Podmínky pro jízdenky ČD Tip

  • jízdní doklady jsou vždy zpáteční,
  • platí pro 2. vozovou třídu, doplatek do 1. třídy není možný,
  • jízdní doklady platí pouze ve vlacích, uvedených na jízdním dokladu,
  • doklady se zakupují výhradně přes eShop ČD (nikoliv pomocí služby TeleTiket),
  • při jedné transakci lze zakoupit max. 5 jízdenek ČD Tip,
  • nabídku lze využít pouze do vyčerpání stanoveného limitu počtu jízdenek na vlak a den (kontingent),
  • u nabídky ČD Tip nelze z důvodů na straně cestujícího uplatnit právo z přepravní smlouvy na výměnu dokladu nebo návratek jízdného, a to ani jeho částí,
  • aktuální informace o relaci, ceně, konkrétních vlacích a termínu předprodeje jsou zveřejňovány průběžně na eShop ČD
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).