Hlavní navigace

Modrá pyramida připravila pro své klienty unikátní nabídku: úvěr do 300 000 Kč s vyřízením do 24 hodin

Modrá pyramida přichází na trh s novinkou. Pod názvem Rychloúvěr nabízí svým stávajícím klientům rychlé a jednoduché řešení běžných modernizací a rekonstrukcí bydlení, jako je například zateplení fasády, výměna oken, modernizace koupelny nebo kuchyně.

Sdílet

Rychloúvěr, novinka pro klienty Modré pyramidy

Klient si může půjčit až 300 000 Kč a hlavní předností je rychlé vyřízení – a to do 24 hodin, s minimem potřebných dokladů a bez nutnosti ručitele. A navíc pro klienty, kteří pravidelně spoří i bez dokládání příjmů.

Výhody Rychloúvěru:

 – bez zajištění – tzn. bez nutnosti ručitele nebo zástavy nemovitostí
 – bez doložení příjmů (po splnění podmínek)
 – maximální výše úvěru 300 000 Kč
 – daňová úspora ze zaplacených úroků z úvěru
 – úroková sazba 6,29 % p. a. (při naspoření min. 20 % cílové částky) a 6,59 % p. a. (bez akontace), a to při uzavření Modrého konta nebo Modrého konta plus

Stavební spoření on-line

Prostřednictvím aplikace Mojebanka Komerční banky mohou mít klienti Modré pyramidy přehled o svém spořicím i úvěrovém účtu a také uzavřít novou smlouvu o stavebním spoření. Klient tak nemusí navštěvovat pobočku banky ani si s bankou vyměňovat poštou tištěné dokumenty. To znamená, že vše vyřídí v pohodlí svého domova, včetně převodu peněz na svůj účet stavebního spoření. Tuto službu mohou klienti Modré pyramidy a Komerční banky využít hlavně před koncem roku, kdy zájem o stavební spoření již tradičně narůstá a klienti tak řeší jeho založení na poslední chvíli. Stačí mít přístup do aplikace Mojebanka od Komerční banky.

Nově na www.modrapyramida.cz

Po úspěšném uvedení webové televize přichází Modrá pyramida s další novinkou v elektronické komunikaci – spouští na svých webových stránkách novou sekci „zábava“, kde kromě jiného najdete poprvé v ČR unikátní „mluvící pohlednice“, které můžete poslat svým přátelům. Tato pohlednice umí „přeříkat“ cokoliv, co napíšete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).