Hlavní navigace

Modrá pyramida získala opět nejvyšší ocenění

V jedné z nejprestižnějších soutěži MasterCard Banka roku 2006 získala Modrá pyramida opět nejvyšší ocenění. Na slavnostním večeru převzal 25. října cenu „Stavební spořitelna roku 2006“ Ing. Jiří Šperl, člen představenstva Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s. , který ve svém vystoupení poděkoval všem zaměstnancům a spolupracovníkům společnosti a vyjádřil přesvědčení, že pod křídly Komerční banky bude nyní Modrá pyramida ještě silnější.

Sdílet

Významné ocenění získala Modrá pyramida díky kvalitním službám a pestré nabídce produktů. Byla první stavební spořitelnou, která uvedla na trh úvěr kombinující výhody stavebního spoření a hypotéky. Hypoúvěr se stal doslova hitem na trhu financování bydlení. Letos Modrá pyramida přinesla jeho variantu Hypoúvěr 100 s možností financovat plných sto procent ceny nemovitosti. I v tom byla první a je dosud jedinou stavební spořitelnou na trhu, která tento produkt nabízí.

O Hypoúvěr je neustále obrovský zájem a využilo ho již 13 300 klientů, kterým Modrá pyramida takto půjčila 9,6 mld. Kč. Letos poskytla Modrá pyramida již 22 000 úvěrů ve výši 8 mld. korun, což je o 20 % více než v loňském roce. Modrá pyramida zaznamenává nejlepší obchodní výsledky ve své historii. Již několikrát přesáhl objem poskytnutých úvěrů v jediném měsíci miliardu korun. Odbornou porotu přesvědčila a první místo získala Modrá pyramida již podruhé za sebou, druhá byla Raiffeisen stavební spořitelna, na Českomoravskou stavební spořitelnu zbyla pouze třetí příčka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).