Hlavní navigace

Mobilní web Vás dovede na nejbližší pobočku Kooperativy

[Tisková zpráva] Pojišťovna Kooperativa přináší další vylepšení svého mobilního webu. Zájemci si pomocí mobilního telefonu vyhledají nejbližší pobočku Kooperativy a aplikace jim ukáže mapu, kde pobočku najdou.

Sdílet

„Funguje to tak, že pokud je v telefonu dostupná služba Google maps, zobrazí se po načtení polohy telefonu interaktivní mapa i s možností zobrazení Google Street view. U telefonů, kde podpora není, se zobrazí statický obrázek mapy. Klient tak bez problémů trefí na kteroukoliv pobočku“, říká Patrik Hrubeš ze společnosti Actum|G2, která mobilní web pro pojišťovnu Kooperativa vyvíjí.

Pojišťovna Kooperativa spustila mobilní verzi webu jako jedna z prvních na českém trhu v březnu letošního roku. „Díky tomuto webu se mohou zájemci o pojištění okamžitě pojistit a klienti mohou nahlásit škodu, zjistit stav své škody či získat základní informace o svých pojistných smlouvách“, představuje výhody Marek Vích, který je v Kooperativě zodpovědný za internetové aktivity.

Portál je optimalizován pro chytré dotykové telefony, jako je iPhone či HTC, nicméně testován je na všech běžných mobilních telefonech. Zároven je zdarma k dispozici mobilní aplikace, která umožní přístup k mobilnímu webu ještě pohodlněji.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).