Hlavní navigace

Mladí u Modré pyramidy s prémií až 2000 Kč

Stavební spoření je nejvýhodnějším a nejbezpečnějším spořícím produktem na českém trhu. Je obecně známé, že je to zároveň nejlepší investice do života. Rodiče či prarodiče již dnes mohou rozhodovat o budoucnosti svých dětí a o zabezpečení základní životní potřeby – bydlení.

Sdílet

Modrá pyramida i v tomto vychází svým klientům vstříc a od zítřka (tedy od 15. listopadu) uvádí na trh ojedinělou novinku: Spoření pro mladé s prémií až 2 000 Kč! Podmínky pro splnění jsou velice jednoduché. Stačí uzavřít smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou minimálně 180 000 Kč a vložit tři měsíční vklady . Pokud tuto podmínku splní zároveň dítě (ve věku 0 –18) a jeden z rodičů, připíše Modrá pyramida na účet dítěte dva tisíce korun a pokud bude tato podmínka splněna jen u smlouvy dítěte, připíše na ni Modrá pyramida prémii tisíc korun.

Rodiče i děti mohou dostat od státu navíc každý rok až 3000 Kč státní podpory; takže letos mohou získat až 5000 Kč na účet stavebního spoření dítěte a k tomu od Modré pyramidy 2% nezdaněný úrok z vkladu.

V letošním roce uzavřela Modrá pyramida 89 500 smluv o stavebním spoření s cílovou částkou 20 mld. Kč a poskytla 27 600 úvěrů v celkovém objemu 7,5 mld. kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).