Hlavní navigace

mKonto obhájilo pozici nejlepšího účtu na českém trhu, mBank si ze Zlaté koruny odnáší celkem čtyři ceny

mKonto, se kterým mBank před rokem a půl jednou provždy změnila zaběhnuté koleje českého bankovnictví, potvrdilo zaslouženou pozici na bankovním výsluní. Finanční akademie Zlaté koruny jej zvolila nejlepším účtem v České republice. mKonto odchází z klání se dvěma medailemi – tou další je stříbro v Ceně veřejnosti.

Sdílet

Velmi si toho ocenění vážíme, lidé v hlasování potvrdili, že mKonto pro ně mezi bankovními účty zůstává jedničkou. Je to pro nás poklona i závazek do budoucna, říká k výsledkům Robert Chrištof, obchodní ředitel mBank.

mBank ve Zlaté koruně vybojovala ještě další dva cenné kovy – stříbro v kategorii Internetové bankovnictví a stříbro v Podnikatelských účtech. První účet pro podnikatele přitom uvedla na trh teprve před osmi měsíci. mBusiness Konto je nejvýhodnějším účtem pro drobné podnikatele, všechny klíčové položky držíme pod úrovní konkurence. Jsem ráda, že to ocenila jak Finanční akademie, tak podnikatelé sami – v Ceně podnikatelů mu totiž udělili pátou příčku, říká produktová manažerka mBank Katarina Turnová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).