Hlavní navigace

Miroslav Řezník v představenstvu penzijního fondu Generali

[Tisková zpráva] S účinností od 1. dubna letošního roku byl pan Miroslav Řezník zvolen do funkce člena představenstva společnosti Generali penzijní fond a.s. se zodpovědností za obchod.

Sdílet

Miroslav Řezník, kterému je 36 let, vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou, obor chemické inženýrství. Další studium absolvoval na Rochester Institute of New York, kde se věnoval marketingu, managementu a mezinárodnímu obchodu.

Svoji kariéru zahájil v marketingu společnosti Unilever a poté strávil čtyři roky v obchodních a marketingových pozicích v investičním bankovnictví Komerční banky a IKS. V roce 2000 nastoupil do České pojišťovny, kde šest let zastával post marketingového ředitele pro region střední a východní Evropy se zodpovědností za omlazení značky. V posledních třech letech vedl v České pojišťovně úsek prodeje přes externí partnery a byl členem představenstva jedné z jejích dceřiných společností. Od února letošního roku je pověřený vedením úseku externích partnerů v pojišťovně Generali.

Miroslav Řezník je ženatý a má devítiletou dceru. Ve svém volném čase se věnuje rodině, rád cestuje a ze sportu preferuje tenis, golf, spinning a lyžování.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).