Hlavní navigace

MIMOŘÁDNÁ NADÍLKA S 1. ZAJIŠTĚNÝM FONDEM ČP INVEST

Praha (29. listopadu 2006) - ČP INVEST investiční společnost, a. s. připravil „Investiční Vánoce od prosince do ledna“. Klient, který v této době investuje do 1. Zajištěného fondu ČP INVEST alespoň 50 000 Kč, dostane automaticky dalších 500 Kč.

Sdílet

Speciální předvánoční a novoroční akci přichystal ČP INVEST pro své klienty v souvislosti s 1. Zajištěným fondem od 1. 12. 2006 do 31. 1. 2007 a všem, kteří do něho v této době vloží částku v hodnotě minimálně 50 000 Kč, automaticky vloží dalších 500 Kč. Klienti tak rovnou od této společnosti získají až 1 % z vkladu.

Zajištěný fond ČP INVEST je určen investorům, pro které je důležitá bezpečnost a nízká míra rizika investice, a přesto by se rádi podíleli na případném růstu akciového trhu. Jeho podílníci mají díky způsobu investování fondu zajištěnu minimálně 100% návratnost investované částky ke dni splatnosti fondu. Doba trvání je od 1. 2. 2007 do 31. 1. 2012.

Rámcovou smlouvu na investování mohou zájemci uzavřít na obchodních místech ČP INVEST – vybraných obchodních místech České pojišťovny, klientských centrech eBanky a obchodních místech RMS-Finance.

ČP INVEST investiční společnost je členem finanční skupiny České pojišťovny a řádným členem Asociace fondů a asset managementu ČR (AFAM ČR). Aktuálně spravuje 10 podílových fondů s celkovým majetkem více než 4,6 mld. Kč (k 23. 11. 2006). Fond korporátních dluhopisů, akciový Fond ropného a energetického průmyslu a Fond peněžního trhu získaly v aktuálním hodnocení Fond Scoringu* nejvyšší hodnocení v podobě pěti hvězdiček.

*Fond Scoring CRA slouží pro orientaci investorů a vychází zejména z dosažených výsledků. Důraz se při přidělení známky klade na výkonnost, kolísavost hodnoty, příliv a odliv majetku či velikost fondů. Fond Scoring zavedly CRA a finanční server www.penize.cz v roce 2000.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).