Hlavní navigace

Miliardový růst úvěrů klientů Modré pyramidy

Atraktivitu investic do vlastního bydlení v České republice potvrzují nejnovější údaje o růstu úvěrů ze stavebního spoření u Modré pyramidy. Za prvních osm měsíců letošního roku poskytla tato stavební spořitelna zákazníkům více než 21 500 úvěrů v objemu 4,4 mld. Kč. Proti stejnému období loňského roku jde o nárůst o mimořádných 44 %, neboli o 1,35 miliardy korun.

Sdílet

V srpnu letošního roku zaznamenala Modrá pyramida bezmála stoprocentní nárůst, kdy poskytla úvěry na bydlení ve výši 533,5 mil. Kč, což je oproti loňským 271, 2 mil. Kč nárůst o 96,8 %.

Jak uvedla agentura ČTK (2.9. 2004), Modrá pyramida si proti loňskému roku zatím percentuálně „nejvíce polepšila“ v konkurenci s dalšími stavebními spořitelnami na českém trhu.

Tento úspěch je výsledkem zásadních změn ve spořitelně, které letos realizovalo nové vedení společnosti a jež se soustředily na zkvalitnění servisu zákazníkům. Podstatou je jak zatraktivnění úvěrovém nabídky, tak urychlený postup při poskytování úvěrů.

Modrá pyramida jako jediná stavební spořitelna na tuzemském trhu nabízí a poskytuje všechny překlenovací úvěry již od akontace 0 %, a to ve všech variantách spoření. Překlenovací úvěry jsou poskytovány s úrokovou sazbou od 4,7 do 7,1 % p.a. , úvěr ze stavebního spoření s úrokovou sazbou od 3 do 5 % p.a.

Modrá pyramida nabízí dva základní programy. Program BYDLENÍ zahrnuje úvěry určené na pořízení bydlení, Program REKONSTRUKCE úvěry určené na modernizaci, rekonstrukci, údržbu, opravy atd.

PhDr. Hana Vaněčková

tisková mluvčí Modré pyramidy

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).