Hlavní navigace

Měsíčník EU aktualit České spořitelny oceněn mezi nejlepšími zdroji informací o EU

Po dvou letech existence Měsíčníku EU aktualit, který vydává EU Kancelář České spořitelny, ocenil Úřad vlády České republiky v rámci České informační kampaně o EU jako jeden ze tří nejlepších informačních zdrojů o EU v České republice. Měsíčník tak může nyní v tištěné i elektronické verzi používat oficiální logo České informační kampaně o EU.

Sdílet

Toto ocenění vnímáme jako dosažení puncu kvality naší práce a obhájení jisté kvalitativní úrovně. Současně nás povzbuzuje v odhodlání tuto úroveň udržet a dále zvýšit. Děkuji všem kolegům, kteří se na tvorbě měsíčníku podílejí a bez nichž by dosažení tohoto ocenění jednoduše nebylo možné, řekl Petr Zahradník, vedoucí EU Kanceláře České spořitelny.

Měsíčník EU aktualit vychází od září 2003 a informuje o aktuálním dění v klíčových orgánech Evropské unie i o dění a rozhodnutích EU, které se týkají politiky i ekonomiky 25 členských zemí. Obsahuje analýzy rozhodnutí na úrovni EU i kalendárium klíčových akcí. Měsíčník je určen především klientům České spořitelny z řad firem, ale je k dispozici i dalším čtenářům zejména z oblasti státní správy a samosprávy. Vychází v elektronické podobě (k dispozici na www.csas.cz) i v podobě tištěné (k dispozici na vybraných pobočkách a v komerčních centrech) a je zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).