Hlavní navigace

mBank získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá koruna 2011

[Tisková zpráva] mBank navázala na úspěchy z minulého roku a získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá Koruna 2011.

Sdílet

Dvě ocenění získala mBank v hlavních kategoriích – v hlasování veřejnosti a podnikatelů a dvě ceny udělila Finanční akademie. V kategorii Cena podnikatelů bylo jako nejlepší podnikatelský účet oceněno mBUSINESS KONTO a v kategorii Cena veřejnosti získal běžný účet mKONTO 2. místo. V kategorii Elektronické bankovnictví udělila Finanční akademie internetovému bankovnictví mBank třetí místo a v kategorii Podnikatelské účty získalo mBUSINESS KONTO také třetí místo.

Anketa Zlatá koruna se řadí mezi nejkomplexnější hodnocení bankovních institucí a jejich služeb v České republice. Veřejné hlasování probíhá ve dvou kategoriích – hlasování veřejnosti a hlasování podnikatelů. V obou kategoriích vybírají hlasující své nejoblíběnější produkty napříč všemi finančními kategoriemi.

 „Jsme rádi, že veřejnost, podnikatelé i odborníci oceňují naše produkty. mBank dosáhla dobrých výsledků nejen díky kvalitě poskytovaných produktů a služeb, ale i díky nízkonákladové  politice. První místo v Ceně podnikatelů je pro nás signálem, že i podnikatelé si zvykli využívat ke správě svých financí internet a stále více oceňují flexibilitu a  pohodlí, které internetové bankovnictví nabízí. mBank si velmi váží tohoto úspěchu v anketě Zlatá koruna a všem, kteří nám dali hlas, děkujeme,“ komentuje výsledek banky generální ředitel mBank CZ Janusz Mieloszyk.

 „mBank v současné době pracuje na vývoji nových, zejména vkladových produktů, které budou uváděny na trh postupně během roku 2011 a 2012. Věříme, že chystané změny a novinky potěší nejen ty, kteří pro nás v anketě hlasovali,“ dodává generální ředitel.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).