Hlavní navigace

mBank vyzývá své klienty, ať si vyberou nový design debetních a kreditních karet

[Tisková zpráva] mBank chystá nový design pro své debetní a kreditní karty a vyzývá klienty, ať svými hlasy rozhodnou, jaké karty si přejí mít ve svých peněženkách.

Sdílet

Hlasování bude probíhat od úterý 14. června do pondělí 20. června na webových stránkách www.mBank.cz. Hlasující mají na výběr ze tří návrhů, které si mohou detailně prohlédnout na webu. V jednoduché anketě si pak každý zvolí ten návrh, který ho nejvíce zaujal. 

„Jsme banka, která otevřeně komunikuje se svými klienty a umožňuje jim vyjadřovat se k poskytovaným produktům a službám. Debetní či kreditní kartu má dnes v peněžence již každý, a tak jsme chtěli dát našim klientům možnost ovlivnit její vzhled,“ komentuje krok banky Jan Valtera, vedoucí marketingu mBank. „Hlasování je velmi jednoduché a transparentní. Na našem webu každý okamžitě uvidí, jak hlasování probíhá a může zde sledovat, jak si ve volbě vede jeho favorit,“ dodává Jan Valtera. 

Veřejné hlasování bude ukončeno v pondělí 20. června v dopoledních hodinách a kartu s vítězným designem si budou moci klietni mBank do vložit do svých peněženek pravděpodobně začátkem roku 2012.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).