Hlavní navigace

mBank rozšiřuje nabídku služeb a nově nabízí převody z kreditních karet

[Tisková zpráva] mBank rozšiřuje své portfolio služeb a nově nabízí převody z kreditních karet. Držitelé kreditních karet mBank tak mají nyní možnost poslat si ze své mKreditky peníze na libovolný běžný účet v rámci České republiky.

Sdílet

Na tyto transakce se vztahuje bezúročné období  až 54 dní a klient zaplatí pouze jednorázový poplatek ve výši 1,5% z převáděné částky (minimálně 30 Kč). mBank se tak přiřadila k několika málo bankám na českém trhu, které podobnou službu nabízejí.

„Převody z kreditních karet využijí především ti klienti, kteří potřebují okamžitou pomoc při financování svých běžných výdajů, jako jsou například platby za energie či služby mobilních operátorů nebo chtějí mít finanční rezervu pro neočekávané výdaje,“ komentuje uvedení nového produktu do nabídky Radko Šindrbal, specialista mBank na osobní úvěry a kreditní karty. „Díky bezúročnému období a nízkým poplatkům se tak jedná o pohodlný způsob, jak si v případě potřeby opatřit dodatečné finanční prostředky,“  dodává Radko Šindrbal.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).