Hlavní navigace

mBank otevírá mFórum

mBank dnes spouští na svých webových stránkách novou službu mFórum.

Sdílet

mFórum je revoluční komunikační kanál v českém bankovnictví. mBank chce znát názory a přání lidí, proto jim umožňuje pohodlně a aktivně diskutovat s ostatními uživateli mFóra, bankovními specialisty mBank, ale i běžnými zaměstnanci mBank. Zaměstnanci mBank budou na diskuzi vystupovat otevřeně, nemají důvod se skrývat a přispívat anonymně, jak je v Česku častou praxí… Za svoji práci se nestydí a vítají jakoukoli diskuzi.

Již dnes mají lidé možnost psát, co od mBank očekávají a navrhovat témata, o kterých se na mFóru chtějí bavit. Jelikož mBank ještě oficiálně nezačala působit, nebudou moci zaměstnanci zatím v odpovědích zabíhat do všech detailů. mBank chce ale ještě před svým startem ukázat klientům, na jakou komunikaci se mohou těšit – bude to otevřená diskuze, ve které je klient ve středu pozornosti.

mBank se vydává v ČR zcela novou cestou. Uvědomuje si, že to nebude cesta jednoduchá, ale je pevně přesvědčena, že banka tu má být pro klienta, a ne naopak. Proto mBank věří, že mFórum, ale i již spuštěný mBlog budou pomáhat utvářet služby mBank tak, jak si to klienti přejí.

Na Vaše náměty, komentáře či připomínky se těšíme na www.mbank.eu/cz/forum/ .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).