Hlavní navigace

mBank opět výrazně snižuje sazby mHypotéky

mBank dnes (1. 9. 2009) opět snížila úrokové sazby u mHYPOTÉKY. Snížením sazeb, platným od dnešního dne, reaguje mBank na vývoj úrokových sazeb na českém trhu a na nedávné snížení sazeb ČNB.

Sdílet

Snížení sazeb mHypotéky se týká všech typů dob fixace a zároveň i všech typů výše LTV (Loan to Value, jde o poměr výše úvěru vůči odhadní ceně nemovitosti, př.: při 100% LTV = klient dostává úvěr v hodnotě plné odhadní ceny zastavované nemovitosti).

mHypotéku uvedla mBank na český trh v průběhu I. čtvrtletí 2008. „Jsme rádi, že u mHypotéky dochází nejpodstatnějšímu posunu ve prospěch klientů. mBank podstatným způsobem opět snížila její úrokové sazby, nově hypotéční úvěry nabízíme už od 4,87% p. a.,“ říká Petra Mašínová, ředitelka Finančních center mBank CZ. U většiny sazeb došlo ke snížení v průměru o 0,4%. mBank jako jediná na českém trhu nabízí u hypotéčního úvěru nulové poplatky spojené navíc s unikátním bilančním mechanismem, díky kterému si klient může výrazně snížit své měsíční splátky. Za klíčové považujeme to, že z tohoto pohledu je výsledná RPSN u mHypotéky bezkonkurenční v ČR. „Mimořádně nás těší, že za tak krátké období se pohybujeme už v řádu miliard vyplacených na hypotékách a zároveň i výrazný úspěch, který zaznamenáváme v oblasti refinancování,“ dodává Mašínová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).