Hlavní navigace

Maximal Invest: Jistý výnos 10,43 % a pojištění zdarma

[Tisková zpráva] ČSOB v únoru přichází s dalším pokračováním úspěšného fondu Maximal Invest (celým názvem Maximal Invest ČSOB Světový strom 13).

Sdílet

I tento Maximal Invest klientům nabízí  jistotu, že v době splatnosti fondu, tedy k 12. říjnu 2015, jim bude připsán předem známý minimální výnos ve výši 10,43 %. Při dobrých podmínkách na trhu se však zhodnocení investice může vyšplhat až přes 50 %. Maximal Invest ale nenabízí jen zajímavé zúročení peněz, ale i životní pojištění. Stává se tak produktem chránícím nejen peníze, ale i svého majitele.

„Klienti hledají produkty, které jim nabídnou zajímavé zhodnocení jejich peněz, ale zároveň představují i bezpečnou investici a přinesou i ochranu jejich vlastní osoby. Maximal Invest ČSOB Světový strom 13 je jim šitý přesně na míru. Minimální výnos po splatnosti fondu přesáhne 10 procent, maximální však může dosáhnout až 52,75 %. Navíc klienti starší 54 let mohou ušetřit až 10 800 Kč díky daňovým odpočtům,“ uvedl Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB.

Maximal Invest je splatný po 5 letech a 6 měsících. Jeho investiční období je rozděleno do  ročních mezidobí (poslední je delší). Po prvním investičním období získají klienti fixní výnos ve výši 4 %. V dalších obdobích bude připsaný výnos záviset na vývoji hodnot 30 podkladových akcií v koši. Podle vývoje jejich hodnoty oproti počátečnímu stavu se vypočítává výše připsaného zhodnocení za poslední rok. Celkový výnos po splatnosti tak mohou klienti očekávat mezi 10,43 % a 52,75 %.

Maximal Invest ČSOB Světový strom 13 investici s fixním výnosem spojuje i s životním pojištěním. Kromě daňových odpočtů tak chrání nejen peníze klienta, ale umožňuje mu i připravit se na nepředvídatelné životní události. Pro klienty, u kterých nevzniká nárok na starobní důchod, je připraveno bezplatné pojištění úrazové invalidity do výše 500 000 Kč.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).