Hlavní navigace

MasterCard: Soutěžte každý den s platebními kartami Maestro o 10 000 Kč

Společnost MasterCard připravila pro své držitele karet Maestro vánoční soutěž, která jim umožňuje vyhrát v období od 10. listopadu do 30. prosince 2009 každý den 10 000 Kč. Stačí zaplatit platební kartou Maestro ve výherním čase, který byl předem určen společností MasterCard.

Sdílet

Společnost MasterCard připravila pro držitele platebních karet Maestro vánoční soutěž, která odstartuje v úterý 10. 11. 2009 a poběží do 30. 12. 2009. Výhru získá ten, kdo zaplatí kartou Maestro v předem stanoveném výherním čase. Tyto výherní časy byly stanoveny společností MasterCard před začátkem soutěže ve tvaru den, měsíc, hodina, minuta. Výherní časy budou uloženy v notářském sejfu a zveřejněny po skončení soutěže. Na každý soutěžní den bude určen právě jeden výherní čas.

Výhercům bude finanční výhra zaslána na jejich bankovní účet po skončení soutěže. V případě, že žádný z účastníků neuskuteční platební transakci ve výherní čas, výhercem se stává ten účastník, který se výhernímu času nejvíce přiblíží. V případě, že se datum a čas nejbližší transakce k výhernímu času shoduje u více účastníků, vyhrává účastník s vyšší hodnotou transakce. Každý účastník této soutěže může v této soutěži vyhrát pouze jednu výhru. Výherci budou informováni o výhře zástupcem jejich banky, která jim kartu vydala, a to písemně, případně telefonicky po 22. lednu 2010. O podmínkách soutěže se mohou účastníci dozvědět z rádia, tiskovin a také z letáků ve výpisech svých bank. Více informací o samotné soutěži naleznete rovněž na www.maestro.cz.

Důležitým cílem všech kampaní je podpořit placení platebními kartami. Načasovali jsme tedy kampaň na předvánoční období, abychom podpořili tento trend. Používání platebních karet totiž rok od roku roste. V období od 1. července do 30. září 2009 evropští držitelé karet realizovali pomocí svých karet MasterCard a Maestro více než 1,7 miliardy nákupních transakcí, včetně transakcí internetových, říká Pavel Javorský, obchodní ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).