Hlavní navigace

MasterCard: Nejlepší co-brandové platební karty v České republice má Citibank

Citibank a.s. získala nejvyšší ocenění ve dvou kategoriích (ze tří možných) při vyhodnocování nejlepších co-brandových karet za rok 2006. Ocenění jí udělila společnost MasterCard. Citibank zvítězila v kategorii Nejlepší novinka roku 2006 s kreditní kartou MasterCard Citi ČSA a v kategorii Nejlepší co-brandová karta z hlediska přínosů pro klienta s kreditní kartou Shell MasterCard od Citibank a.s. Nejlepší karty byly vybrány na základě hodnocení čtyř desítek co-brandových programů společnosti MasterCard v České republice. Co-brandová karta je vydávána finančními institucemi (bankami) ve spolupráci s partnerem, který jejím držitelům nabízí různé výhody.

Sdílet

„Budoucnost platebních karet je v rozšiřování jejich přidané hodnoty pro držitele. Lidé raději využívají karty, které jim kromě zajištění plateb nabízejí i řadu dalších výhod, např. slevy v obchodech nebo různé bonusy. Citibank je v oblasti partnerských karet lídrem trhu. Naším záměrem je nabídnout klientům to nejlepší, proto se spojujeme se společnostmi, které jsou špičkami ve svém oboru. Nabízíme kreditní karty ve spolupráci s Českými aeroliniemi, společností Shell a mobilním operátorem Telefonica O2 Czech Republic. Citibank si velice váží ocenění, která nám byla na poli partnerských karet udělena společností MasterCard. Toto uznání je pro nás zároveň i závazkem do budoucna – poskytovat produkty a služby té nevyšší úrovně a kvality našim stávajícím i budoucím klientům,“ uvedl ředitel kreditních karet Citibank Rizwan Qazi.

„Význam co-brandových karet roste nejen v České republice, ale také v celoevropském měřítku. Potvrzují to například závěry evropského průzkumu KRC Research ze září minulého roku. Z průzkumu vyplývá, že 73 % evropských spotřebitelů chce takovou kartu, jejíž používaní jim přinese nějaký druh bonusu. Jednou z priorit společnosti MasterCard je proto podpora rozšiřování funkčnosti platebních karet a také nabídky služeb jejich držitelům,“ uvedl Ján Čarný, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).