Marketingový tým ČSOB má novou ředitelku

Ředitelkou oddělení marketing communications byla jmenována Lucie Jandová, která ve této funkci nahradila Romana Kohouta. Mezi její hlavní zodpovědnosti patří komplexní zajišťování reklamních aktivit a řízení brandu Skupiny ČSOB.

Ing. Lucie Jandová (35) zahájila svoji profesní kariéru v roce 1992 v pražském zastoupení společnosti Sumitomo Corporation na pozici obchodního zástupce. V roce 1994 nastoupila do poradenské firmy H. Neumana International, kde měla na starosti projekty pro velké mezinárodní společnosti. V letech 1997 až 1998 pracovala v reklamní agentuře Ark/J. Walter Thompson v pozici Business Development Director se zodpovědností za akvizici nových klientů a marketingovou a komunikační strategii. Od roku 1999 až do svého nástupu do banky v letošním září zastávala pozici marketingové ředitelky společnosti DHL International (Czech Republic).

Lucie Jandová vystudovala obor Mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve volném čase se věnuje sportu, zejména lyžování, horským kolům a tenisu, rovněž si ráda přečte knihy o historii či životopisy slavných osobností.