Hlavní navigace

Marketingový tým ČSOB má novou ředitelku

Ředitelkou oddělení marketing communications byla jmenována Lucie Jandová, která ve této funkci nahradila Romana Kohouta. Mezi její hlavní zodpovědnosti patří komplexní zajišťování reklamních aktivit a řízení brandu Skupiny ČSOB.

Sdílet

Ing. Lucie Jandová (35) zahájila svoji profesní kariéru v roce 1992 v pražském zastoupení společnosti Sumitomo Corporation na pozici obchodního zástupce. V roce 1994 nastoupila do poradenské firmy H. Neumana International, kde měla na starosti projekty pro velké mezinárodní společnosti. V letech 1997 až 1998 pracovala v reklamní agentuře Ark/J. Walter Thompson v pozici Business Development Director se zodpovědností za akvizici nových klientů a marketingovou a komunikační strategii. Od roku 1999 až do svého nástupu do banky v letošním září zastávala pozici marketingové ředitelky společnosti DHL International (Czech Republic).

Lucie Jandová vystudovala obor Mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve volném čase se věnuje sportu, zejména lyžování, horským kolům a tenisu, rovněž si ráda přečte knihy o historii či životopisy slavných osobností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).