Hlavní navigace

Manažerské poradenství Consulting ČS řídí René Činátl

Novým ředitelem oblasti manažerského poradenství Consulting České spořitelny se od 30. října 2006 stal René Činátl, který v této funkci nahradil Davida Vidunu. Oblast Manažerského poradenství se zaměřuje především na řízení rizik, finanční řízení a jeho optimalizaci, zvyšování výkonnosti, projektové řízení včetně marketingových průzkumů. Tyto služby jsou poskytovány jak podnikům, státní správě, tak i municipálním klientům.

Sdílet

Před příchodem do společnosti Consulting ČS pracoval pan Činátl ve funkci obchodního ředitele pro Střední Evropu ratingové společnosti Moody´s Central Europe, která je kanceláří Moody´s Investors Service pro Střední Evropu. Před akvizičním nákupem CRA Rating Agency společností Moody´s působil René Činátl na pozici místopředsedy představenstva a ředitele pro obchod a marketing. V CRA Rating Agency působil od roku 2001.

Své pracovní zkušenosti po absolvování vysoké školy nejprve získal v investičních společnostech, kde měl na starost metodiku a oceňování společností a jejich revitalizaci.

René Činátl vystudoval strojní fakultu na ČVUT, katedru ekonomiky a řízení strojírenských podniků. Své vzdělání si rozšířil o postgraduální studia na Vysoké škole ekonomické, institutu oceňování majetku, oceňování podniků (1997) a oceňování cenných papírů (2005).

René Činátl je ženatý, má dva syny. K jeho zálibám patří sport – squash, lyžování a především volejbal, kde je ligovým a mezinárodním rozhodčím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).