Hlavní navigace

Makro platební karta KB = 2 v 1

V Praze 1. července 2005 - KB ve spolupráci s Makro Cash & Carry ČR uvádí k dnešnímu dni na český trh nový exklusivní typ platební karty pro snadný přístup a platby v síti velkoobchodů Makro Cash & Carry - Makro platební kartu. Makro karta je určená všem registrovaným zákazníkům Makro, tj. podnikatelským subjektům a spojuje v sobě kartu pro vstup do center velkoobchodního řetězce Makro a zároveň výhody klasické platební karty.

Sdílet

Makro karta přináší další zjednodušení nákupů v Makru, a s tímto záměrem jsme ji také vytvářeli. V době, kdy je na trhu množství věrnostních, vstupních a slevových kartiček, se KB snaží jít cestou maximální koncentrace funkcí uložených na jedné kartě. Makro karta je zároveň vstupní i platební kartou, uvedl Antonín Kopřiva, vedoucí Podnikatelé z Marketingu KB.

Makro karta je debetní platební karta určená pro bezhotovostní platby v síti velkoobchodů Makro po celé ČR. Díky čárovému kódu umístěném na zadní straně karty zároveň umožňuje i vstup do těchto velkoobchodů.

Makro kartu si může registrovaný zákazník Makra zřídit nejen ke standardnímu běžnému účtu či balíčku KB, ale i k speciálnímu Makro účtu. Tento účet slouží k přehlednému sledování nákupů odděleně od ostatních účtů. Zároveň také k nastavení limitní částky pro platby Makro kartou v závislosti na výši zůstatku na tomto účtu.

K účtu s Makro kartou lze také poskytnout úvěrový limit, tzv. povolený debet až do výše 100 tisíc korun.

Cena Makro karty je 490 korun ročně, majitelům vybraných balíčků KB jsou poskytovány slevy ve výši 25 –75 procent.

Makro karta je embosovaná karta s mezinárodní platností vybavená čipem.

Marie Petrovová
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).