Hlavní navigace

Lubor Zíta se stal novým produktovým manažerem CCS pro oblast platebních karet pro fyzické osoby

Sdílet

Lubor Zíta (30 let) se stal novým produktovým manažerem CCS České společnosti pro platební karty a.s. zodpovědným za oblast platebních karet pro fyzické osoby.
Jeho hlavní náplní práce bude další rozvoj a prodejní a marketingová podpora kreditní karty CCS Kredo MasterCard Electronic a karty CCS Osobní.

Lubor Zíta přichází do CCS ze společnosti Beznoska, Kladno (výrobce lékařských implantátů), kde zastával pozici manažera exportu – zodpovědného jak za tvorbu celkové exportní strategie, tak i za vyhledávání nových klientů a vedení exportního prodejního týmu.

Před tím Lubor Zíta dlouhodobě pracoval na obdobných pozicích ve společnosti BTL Praha (výrobní a distribuční společnost v oblasti lékařských přístrojů), kde působil mimo jiné v oblasti marketingu, dále jako prodejní manažer pro oblast Evropy a Blízkého východu či jako vedoucí dceřiné firmy BTL v Turecku.

Lubor Zíta vystudoval pražskou Vysokou školu ekonomickou, hlavní specializaci Informační management. Je ženatý a mezi jeho hlavní záliby patří turistika, jízda na kole, lyžování
a internet.

* * *

Informace o CCS Kredo MasterCard Electronic
CCS Kredo MasterCard Electronic bylo uvedeno na český trh ve spolupráci s Interbankou a platební asociací MasterCard Europe v roce 2002. CCS Kredo je plnohodnotná kreditní karta, která k výhodám platební karty připojuje i výhody splátkového prodeje. Držitelé této karty mohou platit ve 22 000 obchodech nebo si vybírat peníze ve více než 2 000 bankomatech v České republice. Navíc mohou využít bezúročné období až 45 dnů, během kterého neplatí za půjčené peníze žádné úroky. V České republice se jedná o první
a v současnosti stále jedinou kreditní kartu autorizovanou výhradně on-line.

Při nákupech s kreditní kartou CCS Kredo mají klienti k dispozici úvěrový rámec v rozmezí
od 5.000 do 70.000 Kč. CCS Kredo umožňuje měnit výši splátek i způsob jejich placení
a v nabídce nechybí ani volitelné úrazové pojištění a pojištění pro případ neschopnosti splácet. Držitelé kreditní karty CCS Kredo získávají trvalou slevu ve výši 8 % na všech více než 15 000 výrobků z katalogu CCS Triangl a rovněž veškeré výhody člena Klubu Triangl.

Informace o CCS Osobní
CCS Osobní patří do nabídky specializovaných petrokaret a je určena výhradně motoristům z řad fyzických osob. Držitelům poskytuje pohodlí bezhotovostních nákupů v široké síti akceptačních míst CCS v České republice i na Slovensku. Součástí karty je navíc výhodné pojištění. Při poruše automobilu či havárii je možno využít výhodu bezhotovostní úhrady
za odtah vozidla nebo opravu na místě.

Kartu CCS Osobní přijímají všechny čerpací stanice v České republice a vybrané sítě na Slovensku. Bezhotovostně nakupovat zde můžete nejen pohonné hmoty, ale i doplňkové zboží a služby. Kartu CCS Osobní akceptuje také řada hotelů, restaurací, LPG stanic, autoservisů, pneuservisů a asistenční služby ABA a ÚAMK. Uhradit s ní můžete rovněž zboží
v prodejných obchodního řetězce Globus-Baumarkt.

* * *

Informace o společnosti:

Skupina CCS je tvořena mateřskou CCS Českou společností pro platební karty a.s. a dvěmi dceřinými společnostmi – stoprocentně drženou akciovou společností Český Triangl a CCS Slovenskou spoločnosťou pre platobné karty s.r.o. vlastněnou společně s UNION TANK Eckstein GmbH Co.

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spravuje více než tři sta tisíc specializovaných karet a hraje tak významnou roli na trhu bezhotovostních nákupů v České republice. CCS se zaměřuje především na provozování firemních autokaret a rozvíjení služeb souvisejících s řízením logistiky a nákladů firemního autoparku. Soukromým osobám je určena nabídka privátních produktů reprezentovaná kreditními a předplatními kartami.

CCS využívá flexibilní akceptační síť, která je otevřena dalšímu rozšiřování počtu akceptačních míst nejen pro karty CCS. Společnost je současně největším českým nebankovním zpracovatelem karetních transakcí.

CCS trvale rozvíjí schopnost poskytovat karetní a síťová řešení, která umožňují realizovat požadavky korporátních zákazníků na klíč, a to včetně jejich implementace a následné správy.

Český Triangl, a.s., provozuje pod obchodní značkou CCS Triangl splátkový katalogový prodej, CCS na Slovensku distribuuje karty CCS a řídí systém bezhotovostních plateb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).