Hlavní navigace

Letní tipy na prodloužený víkend s easyJet

Léto je konečně tady – alespoň podle počasí několika posledních dnů – a s létem probíhá i spousta akcí napříč Evropou, kam se pohodlně a za dobrou cenu dostanete s easyJet. Nechte se zlákat a vyberte si z našeho srpnového menu - www.easyJet.com.

Sdílet

Londýn – Karneval v Notting Hill

Světově proslulý karneval v Notting Hillu si nesmíte nechat ujít. Ulice této londýnské čtvrti se rázem promění k nepoznání: pestrobarevný průvod mladých i starších se bude krouživými tanečními pohyby pohybovat po hlavním městě. Živá hudba a tanec, dobré jídlo, ať už budete pouze přihlížet nebo se přímo zapojíte, určitě půjde o skvělou party a podívanou pod širým nebem. Oslavy začínají dětskou show 27. srpna a vyvrcholí obrovskou karnevalovou přehlídkou 28. srpna. To se zkrátka musí vidět! Na letiště Londýn Gatwick a Londýn Stansted létají přímé linky easyJet z Prahy. Rezervujte si zpáteční letenku ještě dnes za cenu od 4 407 Kč (včetně poplatků).

Bristol – Discovery Channel mezinárodní přehlídka balónů

Této jedné z největších událostí pod širým nebem v celé Británii se každoročně zúčastní několik tisíců nejen příznivců balónového létání. Celá čtyřdenní akce se letos uskuteční na Ashton Court Estate v Bristolu od 10. srpna 2006. Nenechte si ujít slavnostní zahájení celé akce, kdy se desítky přivázaných balónů rozsvítí jako žárovky. Tuto scénu bude doprovázet hudební show a také ohňostroje. Po další dny budou balóny volně plachtit nad Bristolem a okolí. Samozřejmě nebude chybět ani spousta doprovodných akcí, dobrého jídla a hlavně zábavy. Na letiště v Bristolu létají přímé linky z Prahy. Cena zpáteční letenky již od 3 347 Kč (včetně poplatků).

Nottingham – Hrad

Navštivte Nottinghamský hrad, který dýchá historií a poskytuje nádherný výhled na město. Možná právě proto stojí hrdě vedle takových jmen hradů jako Windsor a Tower of London. V rámci hradu můžete navštívit také galerii umění nebo muzeum Sharwoodského lesního pluku. Po prohlídce si můžete odpočinout v hradní kavárně a Vaše děti si mohou vyhrát na pravém středověkém hřišti. Prohlídka trvá od jedné do tří hodin a o víkendu je vstup zdarma. Na letiště Nottingham East Middlands létají přímé linky z Prahy. Cena zpáteční letenky již od 3 307 Kč (včetně poplatků).

Basilej – Mistrovství Evropy ve skateboardu

Od 18. do 20. srpna předvedou na basilejském stadionu své umění a dovednosti ti nejlepší skateboardisté z mnoha zemí, aby se utkali o titul šampióna Evropy a získali odměnu ve výši 30 000 USD. Tito odvážlivci se ukážou na osmnáct metrů široké a čtyři metry vysoké skateboardové rampě. Mladí či staří, na všechny čeká vzrušující podívaná. Poleťme se podívat, jakými kreativními prvky a triky nás ohromí tito nejlepší skejtaři Evropy. Na letiště Basilej Mylhúzy létají přímé linky z Prahy. Cena zpáteční letenky již od 1 900 Kč (včetně poplatků).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).