Hlavní navigace

Letní soutež Komerční banky s kreditní kartou MasterCard

[Tisková zpráva] Komerční banka připravila na letní měsíce pro držitele kreditních karet MasterCard atraktivní soutěž.

Sdílet

Od července až do konce září 2010 mohou majitelé kreditních karet MasterCard vyhrát každý měsíc 2 000 Kč. Stačí být každý měsíc jedním ze 100 klientů, kteří provedou nejvíce plateb a celkově tak vyhrát až 6.000 Kč.

Soutěž pořádaná Komerční bankou pro osobní kreditní karty MasterCard má jedinou podmínku účasti – do soutěže se počítá platba kreditní kartou MasterCard za zboží nebo služby včetně využití služby Cashback v minimální výši 200 Kč. V každém ze soutěžních měsíců získá 100 majitelů kreditní karty s největším počtem plateb výhru 2.000 Kč. Celkově tak majitel kreditní karty může po dobu soutěže ušetřit až 6.000 Kč.

„Cílem naší nabídky je především zatraktivnit používání kreditních karet a klientům tak zpříjemnit jejich platby v období dovolených,“ uvedl Radko Belada, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky

Součástí standardní nabídky kreditních karet MasterCard je možnost jednoho výběru měsíčně z bankomatu v zahraničí zdarma nebo volba vlastního designu karty. Kreditní karta Komerční banky dále nabízí až 45 dnů bezúročného období a zdarma pojištění na cesty do zahraničí pro držitele karty a přímé rodinné příslušníky, kteří cestují s ním.

Více informací o soutěži mohou zájemci získat na internetové adrese www.kb.cz nebo na lince 800 113 755.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).