Hlavní navigace

LBBW Bank v ZOO

[Tisková zpráva] LBBW Bank pozvala své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky v srpnu do pražské ZOO. Připravila pro ně odpoledne plné zábavy a zajímavostí ze zvířecí říše. A hned na začátek si mohli všichni užít cestu do ZOO parníkem.

Sdílet

Z Rašínova nábřeží v sobotu dopoledne vyplouvaly dva plné parníky. Tuto netradiční cestu si všichni i díky pěknému počasí náležitě užili. V zoologické zahradě zaměstnance přivítal generální ředitel LBBW Bank Gernot Daumann: „Jsem velmi rád, že se kolegové dostavili i se svými rodinami v tak hojném počtu. Zejména mě těší, že se za námi přijely podívat také maminky, které jsou momentálně na mateřské dovolené se svými ratolestmi, a toto neformální setkání jim umožnilo potkat se a popovídat si se svými kolegy a přiblížit se opět dění v bance.“

Pro zaměstnance bylo také připraveno občerstvení v restauraci Gaston, aby si mohli mezi prohlídkami jednotlivých expozic a pavilonů odpočinout a načerpat nové síly.

„Věříme, že z těchto setkání vybudujeme tradici a se zaměstnanci se budeme potkávat pravidelně,“ doplnila Jarmila Chlumová, ředitelka personálního oddělení LBBW Bank.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).