Hlavní navigace

LBBW Bank spolupracuje s finanční skupinou Conseq Investment Management

[Tisková zpráva] LBBW Bank CZ navázala spolupráci s finanční skupinou Conseq Investment Management v oblasti prodeje investičních produktů. LBBW Bank touto spoluprací rozšiřuje své portfolio služeb pro klienty o dva investiční programy Horizont Invest a Active Invest.

Sdílet

„Touto spoluprací otevíráme našim klientům možnost dlouhodobějších a pravidelných investic, která zatím v našem portfoliu chyběla. Věříme, že tak oslovíme jak naše stávající, tak potenciální klienty,“ okomentoval spolupráci Henrik Pregel, člen představenstva LBBW Bank.

Investiční program Horizont Invest je typem produktu „životního cyklu“, jehož podstatou je dlouhodobé pravidelné investování. Je určen pro investory, kteří si chtějí vytvářet strategickou finanční rezervu.               Na začátku investičního období převažují v portfoliu rizikovější aktiva, čímž se zvyšuje potenciál zhodnocení úspor investora. V posledních letech před uplynutím klientem stanoveného investičního horizontu se rizikovost portfolia snižuje a chrání se dříve dosažené zisky.

Program Active Invest je určen pro investory, jež si nechtějí sami vybírat z nabídky desítek investičních společností a sami v průběhu trvání programu aktivně vyhodnocovat informace o situaci na finančních trzích a následně upravovat své portfolio. Klient si pouze vybere typ portfolia dle svého rizikového profilu a jeho správu přenechá investičnímu manažerovi. Ten má k dispozici širokou základnu investičních příležitostí, z nichž podle svého uvážení vybírá pro klienta ty nejvhodnější.

Více informací o produktech naleznete na www.lbbw.cz nebo www.conseq.czUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).