Hlavní navigace

Krisztina Bogdán právě nastoupila do pražské pobočky Commerzbank na pozici zástupkyně ředitelky

[Tisková zpráva] Zástupkyní ředitelky pražské pobočky Commerzbank se stala Krisztina Bogdán. Na novou pozici přichází z maďarské pobočky Commerzbank z pozice ředitelky zahraničních bankovních operací (CMIB) v Maďarsku, v níž měla na starosti mimo jiné zákaznické centrum, elektronické bankovnictví a také vedení týmu, se kterým spolupracovala i na dalších projektech. Členkou týmu Commerzbank je od roku 2002.

Sdílet

Třiačtyřicetiletá Krisztina Bogdán vystudovala zahraniční obchod na Vysoké škole financí a účetnictví s titulem Diplombetrieb­swirtin. Po ukončení studia v roce 1990 pracovala v Německu jako praktikantka ve finančním oddělení automobilky Mercedes-Benz. Po návratu do Maďarska pracovala na různých pozicích: v Treasury v OTP Bank, ve finančním poradenství soukromé firmy, dále v oddělení Corporate Banking v centrále maďarské Hypovereinsbank. Během této doby získala svůj druhý diplom ekonomky v bankovnictví. Od roku 2002 pracuje v Commerzbank, kde se vedle vedení svého oddělení věnovala různým projektům, například projektu „Migrace klientů Dresdner Bank v Maďarsku“ a projektu implementace směrnice Evropské unie Payment Service Directive.

Krisztina Bogdán je vdaná a má dva syny ve věku 10 a 14 let. Společným koníčkem celé rodiny je lyžování a turistika. Hodně času navíc tráví doprovázením svých synů na turnaje v judu, protože jsou v tomto sportu oba velmi úspěšní. Velmi ráda poslouchá hudbu, zejména Pink Floyd, Stinga a Sarah Brightmanovou, má ráda tanec a dobré knihy – jejími oblíbenými autory jsou Gabriel García Márquez a Graham Greene.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).