Hlavní navigace

Koupit společnost netrvá ani 15 minut

Dne 1. 11. 2006 odstartovala svou činnost společnost SMART Office & Companies, s. r. o., která patří do poradenské části skupiny NATLAND Group. Společnost se specializuje na prodej čistých, předregistrovaných společností, tzv. ready made společností, outsourcing základních administrativních služeb jako je poskytování sídla, zpracování korespondence, telefonní a faxový servis a administrativní podpora.

Sdílet

Cílem společnosti je poskytovat klientům „chytré“ služby, proto se ve jménu společnosti vyskytuje výraz SMART. Vývoj v zahraničí potvrzuje, že služby, které nejsou „core“ businessem mohou klienti velmi jednoduše a efektivně zajišťovat formou outsourcingu. Doposud jsou tímto způsobem využívány převážně služby v oblasti účetnictví, daní a mzdové agendy, ale stejně jednoduše lze outsourcovat i základní administrativní služby, jako je zpracování korespondence, jednání s úřady, asistence při zajišťování operativní agendy jako je telemarketing, služba recepce, krátkodobé pronájmy jednacích místností s plným, profesionálním servisem. Filozofií společnosti je poskytovat servis v profesionální kvalitě, dobré ceně a hlavně jednoduše. Z této strategie vychází i systém eSMART, který umožňuje skutečně komukoliv zvládnout proces „koupě“ společnosti.

Tento systém vyvinutý firmou Computer MCL Brno klientovi umožňuje s pomocí elektronického průvodce zadat základní data, vygenerovat všechny potřebné dokumenty, které si podepsané vyzvedne kurýr společnosti SMART Office & Companies, s. r. o a ta zajistí všechny požadované změny. „Díky eSMARTU garantujeme, že koupit společnost, změnit sídlo, nebo objednat si jakoukoliv další službu, nezabere klientům více než 15 minut jejich času. A za každých těchto 15 minut dostane klient navíc dárek,“ komentuje službu Josef Jaroš, jednatel společnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).