Hlavní navigace

Kooperativa zvítězila v soutěži Pojišťovna roku ve čtyřech ze sedmi kategorií

Kooperativa, druhá největší pojišťovna českého trhu, dominovala ve většině kategorií v sedmém ročníku prestižní ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašují pojišťovací makléři. Kooperativa je dle hlasování makléřů Pojišťovnou roku 2006 v následujících kategoriích: Občanská pojištění, Pojištění motorových vozidel, Pojištění průmyslu a podnikatelů i v oblasti spolupráce s makléři. V hlavní kategorii získala druhé místo, za překvapivým vítězem Evropskou cestovní pojišťovnou a před bronzovou Českou pojišťovnou.

Sdílet

Kromě vítězství v uvedených kategoriích uspěly i produkty Kooperativy v nově vyhlášené anketě Pojistný produkt roku 2006, kde získaly stříbrnou a bronzovou příčku – na 2. místě se umístil produkt pojištění přerušení provozu pro nezávislé činnosti a na 3. místě nové programy pojištění firemních flotil vozidel od Kooperativy. Umístění Kooperativy ve zbývajících kategoriích: Likvidace škod 2. místo, Životní a úrazové pojištění 5. místo.

Asociace českých pojišťovacích makléřů již po sedmé letos vyhlásila anketu Pojišťovna roku, jejímž cílem je zjistit, jak pojišťovny dokáží jednak uspokojovat pojistné potřeby občanů, institucí a podnikatelů, jednak spolupracovat se svými nepostradatelnými obchodními partnery – pojišťovacími makléři. Anketní lístek, který byl rozesílán všem 514 registrovaným pojišťovacím makléřům, umožnil hodnotit 39 pojišťoven se sídlem či stálým zastoupením v České republice, ale i další pojistitele působící v ČR na základě volného poskytování služeb. 158 platných hlasovacích lístků rozhodlo o výsledcích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).