Hlavní navigace

Kooperativa zavedla on-line pojištění domácnosti

Od začátku listopadu rozšiřuje Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabídku pojištění, která je možné on-line sjednat na internetových stránkách. Po povinném ručení, cestovním pojištění a pojištění ordinací, si tak bez nutnosti návštěvy pobočky mohou zájemci nově uzavřít i pojištění domácnosti, a to s 10% slevou.

Sdílet

Naše moderní on-line pojištění domácnosti kryje veškerá rizika jako pojištění sjednané v kterékoli naší pobočce. Hlavními výhodami této nabídky jsou administrativní nenáročnost, rychlost sjednání, a dále zvýhodněná cena. Nebude-li zákazník čemukoli dokonale rozumět, může využít podpory operátora na naší infolince, a případně pojistnou smlouvu uzavřít i telefonicky, uvedl vedoucí odboru pojištění občanů Kooperativy Tomáš Reitermann.

Pojištění domácnosti je určeno pro ochranu vybavení bytu a věcí osobní potřeby proti všem důležitým nebezpečím – živelním událostem, odcizení i vandalismu. Součástí pojištění jsou i speciálním rizika jako je například dočasné přepětí v elektrorozvodné nebo komunikační síti. Důležitou součástí je pojištění odpovědnosti – pro případ, že neopatrností vytopíte byt sousedů či Váš pes způsobí jakoukoliv škodu. V pojištění domácnosti od Kooperativy je dále možné získat atraktivní slevu za roční platbu pojistného.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).