Hlavní navigace

Kooperativa pojišťuje lyžaře ve Skiareálu Špindlerův Mlýn i v roce 2011

[Tisková zpráva] Kooperativa i pro letošní sezónu připravuje speciální lyžařské pojištění, které pokrývá většinu rizik, s nimiž se mohou lyžaři ve Skiareálu Špindlerův Mlýn setkat. Pojištění zdarma získá každý, kdo si zakoupí skipas na internetové adrese: http://www.skiareal.cz/e-skipass.aspx. Skipas s pojištěním je možné již zakoupit, Skiareál Špindlerův Mlýn zahájil provoz prvních vleků.

Sdílet

Základním pojištěním v balíčku od Kooperativy je úrazové pojištění, které se vztahuje na poškození zdraví nebo smrt pojištěného v důsledku úrazu, a to s limitem plnění až 200 tisíc Kč. Zajímavým produktem je také pojištění lyžařské výstroje a výzbroje pro případy, že by si klient v důsledku úrazu zničil nebo poškodil lyžařské vybavení.

Velmi důležitou součástí lyžařského pojištění je pojištění odpovědnosti za škodu, ze kterého se plní škody, které lyžař může způsobit třetí osobě, a to až do limitu 2 miliony Kč. V případě úrazu lyžaře přijde určitě vhod také pojištění nevyužité lyžařské služby, v rámci kterého pojišťovna uhradí například nevyužité jízdenky na vleky, lanovky, pronájem vybavení pro zimní sporty a výuku zimních sportů.

Pojištění se vztahuje na škody vzniklé v areálu vyznačených sjezdovek a vleků provozovaných Skiareálem Špindlerův Mlýn. Začíná okamžikem prvního použití skipasu v odbavovacím zařízení a končí s koncem provozní doby poslední den platnosti skipasu.

Úplné znění Všeobecných pojistných podmínek a smluvních ujednání pro lyžaře zájemci najdou na www.skiareal.cz.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).