Hlavní navigace

Kooperativa nabízí motoristům zdarma živelní pojištění auta

Unikátní novinku připravila letos na podzim pro motoristy Kooperativa, druhá největší pojišťovna v ČR. Firma nabízí ke každé individuální smlouvě povinného ručení, ať už nové či stávající, živelní pojištění automobilu zdarma.

Sdílet

Dnes už záleží na tom, u které pojišťovny máte své povinné ručení. Až dosud se povinné ručení sjednávalo „pro někoho jiného“. My nyní nabízíme první povinné ručení, které chrání i auto našich klientů, uvedl vrchní ředitel Kooperativy Ing. Martin Diviš, MBA. Naším záměrem je, aby každý řidič z toho, že je právě klientem Kooperativy, měl také nějakou výhodu pro sebe, doplnil.

Předmětem tohoto pojistného produktu jsou osobní a užitková vozidla do největší povolené hmotnosti 3 500 kg, ke kterým je uzavřena individuální pojistná smlouva pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, tedy jinými slovy které mají povinné ručení u Kooperativy. Živelní pojištění poskytuje pojistnou ochranu pro následující rizika: povodeň, záplava, úder blesku, vichřice, krupobití, sesuv půdy, lavina, pád stromu či stožáru a požár. Spoluúčast je jedno procento, minimálně 1000 Kč a pojištění platí po celé ČR.

Živelní pojištění klienti získají zcela jednoduše – s povinným ručením od Kooperativy tento produkt obdrží zdarma. Nemusí nikam chodit, volat či cokoli podepisovat. Nejsou-li klienty Kooperativy, získají řidiči toto pojištění jednoduše tak, že s Kooperativou uzavřou smlouvu na povinné ručení svého vozidla. Nabídka na živelní pojištění zdarma platí od 1. listopadu 2005. Chceme skutečně jasně ukázat, že si svých klientů vážíme a rádi bychom jim vyšli maximálně vstříc a nabídli jim něco navíc. Abychom prostě zase další část jejich starostí, kterých nikdo nemá málo, přebrali na sebe, zdůraznil Diviš.

Kooperativa nabízí velmi komplexní produkt povinného ručení s názvem STANDARD, který chrání klienty vysokými limity a současně má každý nárok na bezplatné asistenční služby v České republice a po celé Evropě. Co se týče sazeb povinného ručení, Kooperativa by je měla veřejnosti představit v průběhu října. Již dnes však můžeme říci, že všichni dobří řidiči kteří mají nárok na bonus zaplatí za povinné ručení na rok 2006 méně než letos. S výjimkou těch řidičů, kteří již dosáhli maximální výše bonusu, uzavřel Diviš.

Ing. Marek Vích
Kooperativa, pojišťovna, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).