Hlavní navigace

Konference a výstava Small Business Solutions letos podruhé

Ve dnech 6.-7. června 2006 se v pražském hotelu Olympik uskuteční druhý ročník přehlídky IT produktů pro malé a střední podniky Small Business Solutions 2006.

Sdílet

Smyslem konference a výstavy Small Business Solutions (SBS) je podpořit orientanci malých a středních firem na trhu informačních technologií a usnadnit jim tak výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb. Malé a střední podniky zahrnují, podle definice OECD, firmy s počtem pracovníků do 250 osob.

SBS je specializovanou akcí s důrazem na akviziční a kontraktační jednání, během kterých se setkávají podnikatelé se zástupci dodavatelů, výrobců a systémových integrátorů informačních systémů.

Předností SBS je propojení konferenčního a výstavního programu, což návštěvníkům umožní seznámit se s produkty nejen teoreticky, ale vyzkoušet si některé z nich i v praxi. Mnoho přednášejících uvádí konkrétní příklady implementace daného IT řešení i v průběhu vlastní prezentace.

„Malé a střední podniky jsou všeobecně vnímány jako stabilizující prvek ekonomického systému, neboť vytvářejí zdravé podnikatelské prostředí a zvyšují tak dynamiku trhu. Proto si myslím, že konference a výstava Small Business Solutions má velké opodstatnění. První ročník SBS se setkal s velkým ohlasem a věřím, že o ten letošní bude zájem ještě větší, “ řekl Michal Franěk, ředitel pořádající agentury Exponet.

Loňský ročník SBS shlédlo téměř 400 návštěvníků. Svá řešení představilo více než dvacet významných firem z řad systémových integrátorů, poskytovatelů síťových řešení, správy dat a bezpečnostních systémů, dále vystoupily telekomunikační společnosti v čele s mobilními operátory a v neposlední řadě dodavatelé hardwaru a softwaru. Jmenovitě to byly např. společnosti Alcatel, CCA Group, Cisco Systems, Eurotel, Hewlett-Packard, Kerio Technologies, Panasonic, či T-Mobile.

Pro další informace o konferenci a výstavě SBS sledujte stránky www.sbsolutions.cz nebo http://www.expo-net.cz/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).