Hlavní navigace

Komerční banka zvyšuje úrokové sazby depozit

Komerční banka s platností od 15. února 2008 významně zvyšuje úrokové sazby termínovaných účtů a dalších depozitních produktů.

Sdílet

Například u vkladů s týdenní splatností, které jsou klienty nejvíce využívány, nárůst představuje 0,27 procenta a úrokové sazby tak dosahují výše až 2,12 procenta. Nejvyšší úroková sazba u vkladů s roční splatností pak nově činí až 2,81 procenta, u pětiletých až 3,01 procenta.

Komerční banka se rozhodla okamžitě reagovat na rozhodnutí Bankovní rady ČNB zvýšit od 8. února 2007 základní 2týdenní repo sazbu o 0,25 procenta a zvýšila úrokové sazby termínovaných účtů a ostatních depozitních produktů až o 0,27 procenta,“ uvedl výkonný ředitel pro marketing Komerční banky Zdeněk Mojžíšek. “Nabízíme tak jedny z nejatraktiv­nějších úrokových sazeb krátkodobých termínovaných účtů na trhu,“ dodal.

I přes širokou nabídku investičních produktů patří termínované vklady stále k oblíbeným produktům. Komerční banka aktuálně vede více než 160 tisíc termínovaných vkladů. Aktuální úrokové sazby je možné nalézt na www.kb.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).