Hlavní navigace

Komerční banka zlevňuje hypotéky! Úroková sazba od 4,89%!

[Tisková zpráva] Opravdu zajímavou nabídku připravila v těchto dnech zájemcům o poskytnutí hypotečního úvěru Komerční banka.

Sdílet

Úrokové sazby pro všechna období fixace byly sníženy o 0,1 až 0,3 %. Pro nejoblíbenější období fixace na 3 až 5 let (do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti) platí nyní úroková sazba od 4,89%.

Tato akční nabídka je časově omezena, platí při podání žádosti v období od 18. ledna do 14. února 2010 a zároveň při uzavření smlouvy do 31. března 2010.

Klienti, kteří hodlají řešit svou bytovou potřebu v následujícím půl roce, mohou zvolit Hypotéku Dopředu a výhodnou sazbu si tak zafixovat až na 6 měsíců. Během této doby mohou v klidu vybírat nemovitost či dodavatele pro svou stavbu nebo rekonstrukci.

KB zároveň nabízí možnost výběru z mnoha variant pojištění, které poskytuje ochranu dlužníkovi a jeho blízkým i majetku, včetně ochrany pro případ pracovní neschopnosti a pro případ ztráty zaměstnání.

Zároveň je možno část z hypotečního úvěru použít na nákup vybavení bytu, což klientům umožňuje těžit z velmi konkurenceschopných úrokových sazeb.

Naším cílem je umožnit klientům získat prospěch z velmi příznivých tržních podmínek a zároveň jim poskytnout ochranu pro případ tíživých životních situací. Nabídka platí pro klienty se stávajícími, ale i budoucími (až 6 měsíců) projekty v oblasti nemovitostí, což ji činí velmi zajímavou, uvedl vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Radko Belada.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).