Hlavní navigace

Komerční banka navázala spolupráci s Bontonlandem

Sdílet

V pondělí 1. října 2001 oficiálně zahájila Komerční banka spolupráci se společností Bontonland na akceptaci platebních karet při placení zboží prostřednictvím Internetu.

Jedním z prvních partnerů KB v oblasti akceptace platebních karet (VISA, EC/MC nebo virtuálních platebních karet) v síti Internet se stal www.bontonland.cz. Návštěvníkům e-schopu nabízí www.bontonland.cz přehledný výběr hudby a filmu všech žánrů na CD, MC, VHS a DVD nosičích za výhodné ceny. V nabídce jsou i knihy, které budou rozšířeny o e-booky a v blízké době se počítá i se zavedením dalšího sortimentu. Vybrané tituly jsou doručeny na zvolenou adresu nejdéle do 4 dnů a to v ceně běžné zásilky, čímž se sníží cena poštovného.

Pro bezpečné používání platební karty při placení zboží přes Internet, nabízí Komerční banka nový produkt – virtuální kartu e-Card. Jedná se o mezinárodně platnou osobní nebo služební platební kartu systému EC/MC, která je určena výhradně pro placení za služby a zboží v síti Internet. Hlavní výhodou e-Card je možnost provádění transakcí prostřednictvím Internetu přímo z počítače držitele karty. Zároveň e-Card zaručuje díky možnosti nastavení různých stupňů zabezpečení vyšší ochranu finančních prostředků.

Marie Růžičková
tisková mluvčí KB
Šárka Batalová
manager Bontonland.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).