Hlavní navigace

Komerční banka na Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) v Brně 15.-19. září 2008

Komerční banka je nejsilnější bankou pro korporátní klienty. Klienty KB je 48 % firem v České republice. Strojírenství je druhý nejsilnější obor ve firemním portfoliu KB zastoupený dvaceti procenty. Účast KB na MSV je příležitostí k podpoře obchodních aktivit strojírenských firem.

Sdílet

Komerční banka se MSV letos účastní již popáté. Pro KB je důležité být svým současným i potenciálním klientům nablízku a účinně se podílet na jejich aktivitách. Ve stánku KB (areál Z, č. 58) budou přítomni zástupci podnikového bankovnictví, kteří jsou připraveni poskytnout poradenské služby obecně či projednat již konkrétní potřeby klientů v oblasti bankovních služeb včetně možností pro financování zahraničního obchodu.

Klienti z řad strojírenských firem, kteří jsou často současně exportéry či importéry, oceňují zejména právě poradenství specialistů KB v oblasti zahraničního obchodu, kteří disponují dlouhodobými zkušenostmi a praktickými znalostmi nejrůznějších teritorií, od zemí Latinské Ameriky, Afriky, Balkánu až po Dálný východ. Specialisté KB mohou klientům poskytnout informace o obchodních zvyklostech dané země, bankách, platebních podmínkách včetně zajištění rizik konkrétní exportní zakázky či poradit s otevřením účtu v zahraničí. Součástí poradenství je i zajištění firem proti výkyvům měnových kurzů.

Na veletrhu KB klientům rovněž poskytne informace o produktových novinkách. Pro strojírenské podniky mohou být zajímavé zejména následující:

Úvěry na dobu neurčitou
Jsou charakteristické sníženou administrativní zátěží, kdy odpadá každoroční jednání s klientem o podmínkách úvěru, zajištění, poplatcích a úrokové sazbě.

EU podpora pro výrobní podniky
S operačními programy a možnostmi pro jejich využití odborně poradí nový útvar KB EU Point.

e-Trading
Jednoduchá on-line aplikace pro klienty s rychlou potřebou směny peněz.

KB Flexirámec
Spojuje výhody pružného a rychlého provozního financování a zajištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).