Hlavní navigace

Komerční banka generálním partnerem Franchise Meeting Point

V Praze, 25. října 2007 - Ve dnech 23. - 27. 10. se na brněnském výstavišti v rámci veletrhů Invex a Digitex koná již 3. ročník největší přehlídky franchisingových příležitostí ve střední a východní Evropě – Franchise Meeting Point. I v tomto roce je generálním partnerem veletrhu zaměřeného na franchisingové podnikání Komerční banka, která tak podtrhuje svoji hlavní roli ve financování tohoto specifického způsobu podnikání v České republice.

Sdílet

Komerční banka se zaměřuje na podporu franchisingového podnikání již čtvrtým rokem. Kromě spolupráce s Českou asociací franchisingu při pořádání odborných konferencí a seminářů nabízí podnikatelům KB Franchising Program, speciální program, který umožňuje franchisantům, tedy příjemcům franchisy, snadný a rychlý přístup k úvěrům.

V rámci doprovodného programu FMP bude zvláštní pozornost věnována začínajícím podnikatelům, pro něž je franchisingový systém jedinečnou příležitostí, jak si usnadnit start podnikání. Začínající podnikatel v rámci franchisingového systému může velmi snadno překonat první měsíce spojené s budováním image, pozice na trhu či zákaznické sítě.

Komerční banka na veletrhu představí nové služby, určené právě začínajícím podnikatelům. Jedná se o balíček Efekt Start, který usnadní začínajícím podnikatelům správu jejich financí a ušetří jim výrazně čas, který potom mohou věnovat rozvoji svého podnikání. Za poslední 3 měsíce si balíček Efekt Start pořídilo více než 1 000 začínajících podnikatelů.

Ve spolupráci s ČMZRB potom KB představí možnosti využití M-záruky pro začínající podnikatele jako zajímavý a dostupný způsob zajištění podnikatelských ú­věrů.

Komerční banka není pouze poskytovatelem produktů a služeb pro podnikatele, ale současně i partnerem, který dokáže prostřednictvím proškolených bankovních poradců poradit nejen začínajícím podnikatelům, a to především v oblasti vhodné struktury finančních produktů včetně financování a zohlednit tak individuální charakter každé firmy. „Podnikání a především zahájení podnikání není snadné. Komerční banka proto nabízí začínajícím podnikatelům pomoc v podobě poradenství, například ve formě nové publikace Průvodce startem podnikání. Naši bankovní poradci jsou také připraveni poradit začínajícímu podnikateli, jakou formu financování pro svůj podnikatelský záměr zvolit a jak získat zvýhodněnou záruku od ČMZRB pro zajištění úvěru“ uvedla Monika Truchliková, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).