Hlavní navigace

Klienti VÍTKOVICE TOURS poletí na Jadran se SKY EUROPE

Ostrava, 12.února 2007 - Existenci nízko nákladových leteckých přepravců lze přirovnat ke štice ve stojatých vodách rybníka. Předvedli cestujícím, že doposud zavedené ceny letenek národních či nadnárodních leteckých přepravců nemusí být dogmatem a že existují způsoby jak lze výrazně ušetřit peníze cestujících.

Sdílet

Roční působení letecké společnosti SKY EUROPE na českém trhu dokázalo přesvědčit největšího českého touroperátora pro chorvatský Jadran cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS s.r.o. o tom, že na palubě letadel SKY EUROPE lze přepravovat na Jadran zákazníky za výhodnějších cenových podmínek než tomu bylo doposud a navíc při minimálně srovnatelné kvalitě poskytovaných služeb na palubě.

„Společnosti SKY EUROPE stačil rok na to, aby nás přesvědčila o tom, že to mezi Prahou a Splitem i Dubrovníkem umí opravdu nejlevněji. Uzavřením smlouvy mezi VÍTKOVICE TOURS s.r.o. a SKY EUROPE vidíme perspektivu do budoucnosti. Je to šance, jak za výborných podmínek převážet letadly na Jadran stále větší počet Čechů,“ řekl Libor Šugárek výkonný ředitel CK VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).