Hlavní navigace

Klienti Fio si k úspěšnému obchodu mohou přilepšit 10.000 korunami

Fio vyhlašuje k výročí svých 10. narozenin pro své klienty soutěž o nejúspěšnější obchod s akciemi. Vítězové soutěže na jednotlivých trzích si připíší výhru 10.000 Kč.

Sdílet

Soutěž o 3×10.000 korun je určena všem klientům společnosti Fio, burzovní společnost, a.s. a společnosti Fio Slovakia o.c.p., a.s.

Výhru 10.000,– Kč obdrží tři klienti (z každého trhu jeden) s nejúspěšnějšími obchody provedenými na jednotlivých trzích, na nichž lze prostřednictvím Fio obchodovat – tedy v ČR, USA a SRN. Kritériem bude zejména procentuální zhodnocení transakce.

Vítězné obchody soutěže budou vyhlášeny 8. 12. 2003 a výsledky soutěže budou zveřejněny na webových stránkách www.fio.cz. Na těchto stránkách se též lze seznámit s přesnými pravidly soutěže.

Do soutěže je možno přihlásit do 3.12.2003 jakýkoliv obchod (tj. nákup a prodej) provedený v době od 17.11. do 28.11. Mohou být přihlašovány jak obchody prováděné elektronicky, tak i obchody prováděné po telefonu či osobně. Soutěže se mohou zúčastnit také obchody provedené s využitím úvěru a shortové obchody. Soutěžící registrují své obchody průběžně, přičemž v soutěži zůstává vždy jen transakce, u které bylo na daném trhu dosaženo největšího procentuálního zisku.

Podmínkou pro zařazení do soutěže je minimální hodnota přihlašované transakce, která je omezena spodní hranicí 10.000 Kč, nebo 300 USD či 300 EURO (na příslušných trzích).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).