Hlavní navigace

Klienti České spořitelny mohou pravidelně investovat až o polovinu levněji

[Tisková zpráva] Od 1. července 2010 získali noví i stávající klienti pravidelně investující do podílových fondů Investiční společnosti České spořitelny, ERSTE Sparinvest a REICO investiční společnosti České spořitelny slevu z poplatku za obstarání koupě podílových listů. Podmínkou pro poskytnutí slevy je minimální částka nákupu ve výši 1000 Kč měsíčně.

Sdílet

-    Sleva na pravidelném investováni 25 % v II. pásmu

-    Sleva na pravidelném investováni 50 % ve III. pásmu

-    Pravidelné a dlouhodobé investování pomáhá nakumulovat finanční částku k naplnění přání, k zajištění dětí či k lepšímu zajištění na zralý věk

-    Pravidelné investování do podílových fondů má své kouzlo především ve snižování rizika špatného načasování pro investici

„Klientům chceme dát najevo, že si dobře fungujícího dlouhodobého vztahu s nimi vážíme. Slevou jim tak připomínáme, že právě pravidelné a dlouhodobé investování jim může pomoci nakumulovat dostatečnou finanční částku k naplnění jejich přání, k zajištění jejich dětí či k lepšímu zajištění na zralý věk. Pravidelné investování do podílových fondů má své kouzlo především ve snižování rizika špatného načasování pro investici,“ vysvětluje Pavel Kráčmar, ředitel úseku retailové distribuce produktů finančních trhů v České spořitelně. „Investice do podílových fondů navíc přináší mnoho benefitů, například okamžitou dostupnost prostředků bez výpovědních lhůt a storno poplatků, nebo osvobození od placení daně z příjmu pro fyzické osoby, to pokud investice trvá déle než 6 měsíců.“ dodal Pavel Kráčmar.

Výše slevy je podle pořadí pravidelné měsíční investice

II. pásmo    13. až 36. pokyn*    sleva 25 %

III. pásmo    37. a další pokyn    sleva 50 %

* pravidelná měsíční investice

Za pravidelné investování se pro poskytnutí slevy považují pravidelné nákupy podílových listů uskutečňované v měsíčních intervalech na základě tzv. podání pokynu na pravidelný nákup cenných papírů. Česká spořitelna podporuje pravidelné investování již od roku 2007 a již více než 140 000 jejích klientů pravidelně investuje do podílových fondů.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).