Hlavní navigace

Klienti CAC LEASING potvrzují zájem o operativní leasing

Praha, 30. srpna 2006. Zástupci společnosti CAC Full Service Leasing, dceřiné společnosti CAC LEASING, slavnostně předali 18 vozů značky Škoda Fabia Combi Elegance v hodnotě 6,5 miliónu korun firmám Domo Service a Test Rite. Tyto automobily jsou financovány tzv. full service leasingem - operativním leasingem se službami, který vedle financování vozidel zahrnuje i správu vozového parku. Zajištění bezproblémového provozu automobilů je tak v kompetenci leasingové společnosti.

Sdílet

Firmy Domo Service a Test Rite CZ, které se zabývají importem, distribucí a marketingem výrobků pro úklid a údržbu domácností, se rozhodly financovat svůj vozový park operativním leasingem společnosti CAC Full Service Leasing. 14 vozů pro společnost Domo Service a 4 vozy pro společnost Test Rite v celkové hodnotě 6,5 milionu korun je pronajato na období 3 let. „V průběhu této doby přebíráme veškerou odpovědnost za správu flotily služebních vozů. Vedle financování automobilů obstaráme vyřízení zákonných daní a poplatků, havarijní pojištění i pojištění odpovědnosti. Převezmeme rovněž servisní náklady a náklady na pneumatiky nebo vyřídíme případné pojistné události,“ dodal k uzavření obchodu Václav Levý, jednatel CAC Full Service Leasing.

Operativní leasing je již dlouhou dobu oblíbeným nástrojem financování vozového parku společností v zahraničí. Jeho obliba však v posledních letech roste i v České republice, a to jak u velkých nadnárodních firem, tak i společností s několika zaměstnanci. „Hlavní výhodou operativního leasingu je pro firmy především absence jakýchkoliv dodatečných starostí týkajících se správy vozového parku a tím i významné snížení nákladů na jeho provoz,“ upřesňuje podstatu operativního leasingu Václav Levý.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).