Hlavní navigace

Klienti AXA vložili do pojištění BALANCE 6 více než čtvrt miliardy korun

AXA začala nabízet jednorázové životní pojištění BALANCE 6 v prosinci 2008. Do 31. března 2009 vložili klienti do BALANCE 6 finanční prostředky v objemu téměř 264 miliónů korun. Základní výhody BALANCE 6 spočívají nejen v 100% návratnosti investovaných prostředků a nulovém vstupním poplatku, ale i v dostupnosti finančních prostředků v průběhu celé doby investování a možnosti investici výhodně rozložit.

Sdílet

V dubnu 2009 přišla AXA na trh s dalším jednorázovým životním pojištěním – Balance 8. Produkt opět nabízí 100% garanci na vložené finanční prostředky, pojistná doba je 8 let a minimální vklad 70 tisíc korun.

O garantované produkty je v současné době, která je provázena velkou nestabilitou na finančních trzích, výrazný zájem. Produkty BALANCE 6 a Balance 8 jsou zajímavé pro investory, kteří chtějí dosáhnout zajímavého výnosu a zároveň mají obavy z poklesu akciových trhů. Výsledky první emise BALANCE 6 to potvrzují, uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA. Přestože v tuto chvíli je ještě krátká doba pro hodnocení úspěšnosti prodejů Balance 8, předpokládáme, že budou opět velmi úspěšné, dodává Marek Zeman.

Zhodnocení vložených prostředků do jednorázového životního pojištění Balance 8 závisí na vývoji tří indexů. Klienti participují z 50 % na růstu aktivně řízeného komoditního indexu, další dva indexy – akciový a dluhopisový – pak mají oba 25% váhu. Při výpočtu celkového výnosu se vychází z průměrné hodnoty investice za dobu pojištění. Například při každoročním 10% zhodnocení bude po osmi letech klientovi vyplacen jeho vklad navýšený o 57 %.

Minimální pojistné pojištění Balance 8 je 70 tisíc korun. Klienti neplatí žádné vstupní ani administrativní poplatky a své finanční prostředky mohou vybírat i v průběhu pojištění. Nemusí se tak obávat, že by své peníze neměli v případě finanční tísně k dispozici. Díky pojištění Balance 8 získá klient vedle dobré investiční příležitosti i kvalitní pojistnou ochranu. V případě smrti úrazem poskytuje pojišťovna plnění ve výši aktuální hodnoty investice navýšené o 50%. Toto navýšení může dosáhnout až 500 tisíc korun.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).