Hlavní navigace

Ke každé nové kreditní kartě CCS Kredo nyní navíc cestovní kufr

Sdílet

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. přichází s atraktivní předprázdninovou nabídkou pro nové držitele kreditních karet CCS Kredo MasterCard Electronic. „Ke každé nově aktivované kartě CCS Kredo získá nyní klient praktický cestovní kufr na kolečkách v hodnotě tisíc korun,“ uvedl Petr Beneš, obchodní ředitel CCS a dodal: „tato výhoda může současně zákazníky motivovat k použití nové kreditní karty pro první nákup – například při platbě za letošní letní dovolenou u některé z cestovních kanceláří.“ Nabídka není časově omezena a platí až do odvolání.

CCS navazuje na úspěšnou akci z 1. čtvrtletí letošního roku, kdy bylo vydávání nových kreditních karet CCS Kredo zvýhodněno předplatní čipovou kartou CCS Bonus s finančním „nábojem“ 1.000 Kč pro nákup pohonných hmot.

CCS Kredo MasterCard Electronic je plnohodnotná kreditní karta, která k výhodám kreditní karty připojuje i výhody splátkového prodeje. Držitelé této karty mohou platit ve 22 000 obchodech nebo si vybírat peníze ve více než 2 000 bankomatech v České republice. Navíc mohou využít bezúročné období až 45 dnů, během kterého neplatí za půjčené peníze žádné úroky. „V České republice se jedná o první a v současnosti stále jedinou kreditní kartu autorizovanou výhradně on-line. Poskytovateli tak přináší nižší míru kreditního rizika a proto umožňuje získat kreditní kartu širšímu okruhu klientů, kteří by z různých důvodů na kreditní či úvěrovou kartu bez on-line autorizace nedosáhli,“ doplňuje Beneš.

Při nákupech s kreditní kartou CCS Kredo mají klienti k dispozici úvěrový rámec v rozmezí od 5.000 do 70.000 Kč. CCS Kredo umožňuje měnit výši splátek i způsob jejich placení a v nabídce nechybí ani volitelné úrazové pojištění a pojištění pro případ neschopnosti splácet. Držitelé kreditní karty CCS Kredo získávají trvalou slevu ve výši 8 % na všech více než 15 000 výrobků z katalogu CCS Triangl a rovněž veškeré výhody člena Klubu Triangl.

* * *

Informace o společnosti:

Skupina CCS je tvořena mateřskou CCS Českou společností pro platební karty a.s. a dvěmi dceřinými společnostmi – stoprocentně drženou akciovou společností Český Triangl a CCS Slovenskou spoločností pre platobné karty s.r.o. vlastněnou společně s UNION TANK Eckstein GmbH Co.

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spravuje více než tři sta tisíc specializovaných karet a hraje tak významnou roli na trhu bezhotovostních nákupů v České republice. CCS se zaměřuje především na provozování firemních autokaret a rozvíjení služeb souvisejících s řízením logistiky a nákladů firemního autoparku. Soukromým osobám je určena nabídka privátních produktů reprezentovaná kreditními a předplatními kartami.

CCS využívá flexibilní akceptační síť, která je otevřena dalšímu rozšiřování počtu akceptačních míst nejen pro karty CCS. Společnost je současně největším českým nebankovním zpracovatelem karetních transakcí.

CCS trvale rozvíjí schopnost poskytovat karetní a síťová řešení, která umožňují realizovat požadavky korporátních zákazníků na klíč, a to včetně jejich implementace a následné správy.

Český Triangl, a.s., provozuje pod obchodní značkou CCS Triangl splátkový katalogový prodej, CCS na Slovensku distribuuje karty CCS a řídí systém bezhotovostních plateb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).