Hlavní navigace

KB zahájila dálkové dobíjení TWIST karet mobilních telefonů Radiomobilu

Sdílet

Od začátku března letošního roku zahájila Komerční banka ve spolupráci se společností Radiomobil vzdálené dobíjení Twist karet mobilních telefonů. To znamená, že majitel Twist karty provede u vybraného bankomatu Komerční banky úvodní registraci této služby a poté již stačí kdykoliv a odkudkoliv odeslat SMS se žádostí o dobití a příslušná Twist karta je následně dobita. Tímto způsobem lze dobíjet částky od 400 do 4000 korun, přičemž až do odvolání dostane majitel Twist karty navíc 10% bonus k dobíjené částce.

Služba na vybraných bankomatech Komerční banky – označených symbolem „Twist“, je přístupná všem držitelům platebních karet Komerční banky EC/MC, Maestro, VISA, VISA Electron a American Express. Pro aktivaci vzdáleného dobíjení vloží zájemce platební kartu do vybraného bankomatu Komerční banky. Poté zadá PIN platební karty a zvolí z menu bankomatu „Dobíjení v bankomatu“, „SMS dobíjení“ a následně položku „Registrace/Změna registrace“. Po zadání čísla mobilního telefonu obdrzí klient stvrzenku, kde nalezne čtyřmístný DPIN. Tento kód pak použije vždy při odesílání SMS s žádostí o dobití.

Bankomaty Komerční banky umozňují v současné době dobití karet všech mobilních operátorů. Držitelé Oskaret mohou kromě dobíjení karet rovněž provést úhradu faktury, navýšení volací zálohy, provedení platby předem a zaplacení zálohy pro mezinárodní hovory a roaming. Všechny uvedené služby jsou zdarma a lze je provést na 103 bankomatech typu IBM u Eurotelu (GO) a 213 bankomatech typu IBM a NCR KB u Radimobilu (TWIST) a Českého Mobilu (Oskar).

Příslušné bankomaty, kde lze dobít kupony jednotlivých mobilních operátorů, jsou označené logy: „Oskar“, „Twist“ a „GO“.

Markéta Dvořáčková
Divize Komunikace

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).