Hlavní navigace

KB NABÍZÍ 1. KREDITNÍ KARTU PRO PODNIKATELE NA ČESKÉM TRHU!

Komerční banka uvedla v těchto dnech na trh zcela novou služební kreditní kartu. Jde o první kreditní kartu na českém trhu určenou výhradně pro firmy a podnikatele, kteří tak získají další stálý zdroj financování svých aktivit.

Sdílet

Díky této kartě získá živnostník nebo právnická osoba rychlý úvěr od 20 000 do 200 000 korun na své podnikatelské potřeby, a to zcela bez zajištění. Klienti s běžným účtem u KB mohou navíc služební kreditní kartu získat bez předkládání finančních výkazů. Mezi další výhody patří nabídka úvěru ve výši 20 tisíc Kč i pro všechny právě začínající podnikatele. Úroková sazba z úvěru ke kreditní kartě činí 17 % p.a.

Majitel kreditní karty má možnost splácet buď formou pravidelných měsíčních splátek ve výši 10 % z vyčerpané částky úvěru nebo celou čerpanou částku jednorázově splatit a tím získat nárok na bezúročné čerpání úvěru až po dobu 45 dní. KB jako jedna z mála bank na českém trhu nabízí klientům možnost využít bezúročné období jak při použití kreditní karty pro přímé platby u obchodníka, tak také při výběru hotovosti z bankomatu.

Služební kreditní karta je klientovi vydána zpravidla do 6 pracovních dnů od podání žádosti. Jednorázový roční poplatek za vedení karty, správu a čerpání úvěrových zdrojů činí 700 korun. Měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu ani za výpis z kreditní karty KB neúčtuje.

Kreditní karta pro podnikatele je embosovaná karta s mezinárodní platností vybavená čipem. K jednomu úvěrovému účtu může klient získat několik služebních kreditních karet, například pro spolumajitele firmy nebo své zaměstnance.

Komerční banka jako první banka v České republice zahájila na začátku března přechod svých bankomatů na akceptaci čipových karet dle mezinárodního standardu EMV. Proces přechodu celé sítě bankomatů KB by měl být ukončen do října tohoto roku.

Marie Petrovová
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).