Hlavní navigace

Karty CCS nyní tři měsíce na zkoušku

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. připravila pro zájemce o firemní čipové karty CCS Limit, CCS Tandem a kartu CCS Business speciální podzimní akční nabídku. V rámci ní si může nový zákazník vyzkoušet nákupy s kartou CCS po dobu 3 měsíců, aniž by musel platit poplatky za vydání karty a její používání, a to na čerpacích stanicích i dalších obchodních místech v celé České republice. Tato akční nabídka, zaměřená především na malé firmy a podnikatele, platí až do poloviny prosince letošního roku.

Sdílet

Hlavním cílem akce je nabídnout zákazníkovi, který váhá s pořízením karet CCS, vyzkoušení všech jejich výhod, tj. možnost individuálního nastavení parametrů karty, minimalizaci administrativy, širokou akceptační síť a doplňkové služby jako například výhodné havarijní pojištění, uvedl Petr Beneš, obchodní ředitel CCS. Společně s touto nabídkou odstartovala i reklamní kampaň pro zvýšení povědomí o výhodách firemních karet CCS, kterou CCS realizuje ve vybraných časopisech, celostátních denících, rozhlase a prostřednictvím promo akcí na obchodních místech.

Propagace podzimní akce je pojata tak, že s nadsázkou oslovuje potenciální zákazníky, kteří nevyužívají karty CCS a snaží se je vyprovokovat k přemýšlení o tom, že s kartami je vše opravdu jednodušší, pohodlnější a bezpečnější, nyní navíc za zvýhodněných podmínek. Je to výzva pro ty, kteří platí v hotovosti, na cestě jim dojde hotovost i palivo a oni zůstanou stát bez pomoci daleko od cíle cesty. S kartou CCS se jim toto nemůže stát, doplnil Beneš.

Karta CCS Limit

CCS Limit je nejrozšířenější firemní čipová karta v České republice. Nakupovat s ní lze na čerpacích stanicích po celé České republice a ve vybrané síti na Slovensku, rovněž i v řadě autoopraven, pneuservisů, myček, prodejen náhradních dílů a uhradit s ní lze i asistenční služby ABA a ÚAMK. Administrativu výrazně usnadní pravidelný souhrnný daňový doklad a jednoduchý a přitom detailní rozpis transakcí. Díky moderní čipové technologii může držitel karty CCS Limit nastavovat parametry karty jako je limit nákupu, omezení nakupovaného zboží nebo volba PIN kódu a rovněž je on-line měnit. S kartou CCS Limit zákazníci navíc automaticky získají zdarma životní a úrazové pojištění a pojištění právní ochrany.

Karta CCS Tandem

Čipová karta CCS Tandem je speciálně vyvinutý produkt pro malé firmy spojující klasickou firemní kartu CCS s výhodným autopojištěním Allianz. Hlavní výhodou je exkluzivní sleva až 10 % ze základního havarijního pojištění od Allianz pojišťovny, a.s., a jeho měsíční platby. Stejně jako s kartou CCS Limit můžete bezhotovostně nakupovat v široké síti akceptačních míst a měnit parametry karty. Nechybí ani pravidelný souhrnný daňový doklad, detailní rozpis transakcí a tištěné vyúčtování uhrazeného pojištění. Navíc může držitel karty CCS Tandem bezplatně využívat rozsáhlou část nabídky nonstop asistenční služby Elvia po celé Evropě.

Karta CCS Business

CCS Business je firemní karta CCS s nejširší akceptační sítí, která přináší vše, co její držitelé mohou potřebovat na služebních cestách. Lze s ní bezhotovostně hradit zboží a služby v celé síti čerpacích stanic v České republice a ve vybrané síti na Slovensku, v servisech, u asistenčních služeb, v obchodní síti hypermarketů Globus-Baumarkt, v hotelech a restauracích a v řadě dalších obchodních míst. Při poruše automobilu či havárii je možné využít výhodu bezhotovostní úhrady a slev za odtah vozidla nebo opravu na místě. S kartou CCS Business zákazníci navíc získávají životní a úrazové pojištění, pojištění právní ochrany, pojištění ztráty zavazadel a zneužití karty a vstup do salónku Harmony Lounge na letišti Praha-Ruzyně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).