Hlavní navigace

Kandidáti na titul Pojišťovna roku 2008 nominováni

Užší nominace na titul Pojišťovna roku 2008 jsou již známy. Rozhodli o nich svým hlasováním pojišťovací makléři z celé České republiky, kteří organizátorům soutěže – Asociaci českých pojišťovacích makléřů – zaslali celkem 455 platných anketních lístků. Finální výsledky devátého ročníku odborné ankety Pojišťovna roku budou slavnostně vyhlášeny 12. května 2009 v hotelu InterContinental Praha. Současně bude jmenována i Osobnost pojistného trhu a oceněni vítězové soutěže o nejlepší Pojistný produkt roku 2008.

Sdílet

O titul Pojišťovna roku 2008 se na základě hlasování makléřů utká sedm pojišťoven v kategorii neživotního pojištění, sedm v životním pojištění a šest v kategorii specializovaný pojistitel.

Popisy nominovaných produktů jsou na www.acpm.cz v sekci Pojišťovna roku 2008. Smyslem ankety je přinášet odbornou alternativu ke spotřebitelským soutěžím. Makléři, kteří jsou profesionály v pojištění a odbornými poradci svých klientů, hodnotí parametry produktů a skutečnou úroveň servisu jednotlivých pojistitelů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).