Hlavní navigace

K pojištění Generali technická pomoc při poruše vozidla

P R A H A – Novinkou v oblasti asistenční služby k pojištění motorových vozidel u pojišťovny Generali je Program technické pomoci. Zatímco standardní pojištění řeší případy v souvislosti s havárií vozidla, Program technické pomoci se vztahuje k pomoci na cestách v případech, kdy vozidlo není schopno např. další jízdy. Službu ocení především majitelé ojetých vozidel. Je možné si ji ke standardnímu pojištění dokoupit za symbolickou cenu 300 Kč ročně. Kdo však bude mít pojištění vozidla u Generali ve variantě Komplet, získá službu zcela zdarma.

Sdílet

„Věříme, že motoristi tuto možnost uvítají, protože ne všechny případy nepojízdnosti vozidla jsou způsobeny haváriemi. Nyní se už nikdo nemusí bát vycestovat do zahraničí jen proto, že má obavy, jak by řešil případný problém s vozem. Pomůžeme mu my,“ vysvětluje Ivan Starovič, vedoucí odboru pojištění motorových vozidel.

Program technické pomoci se vztahuje na osobní a užitková vozidla do 3,5t a maximálně s devíti sedadly vč. místa řidiče. Tuto pomoc mohou klienti využít nejen při jízdách po České republice, ale i v zahraničí. Servis pokrývá oblast Evropy (s výjimkou Islandu, Grónska, Špicberků, Kanárských ostrovů, Madeiry, Kypru, Azorských ostrovů; Albánie a států bývalého SSSR s ohledem na místní podmínky), a to v následujícím rozsahu:

Česká republika:

  • příjezd asistenčního vozidla a pomoc asistenční služby na pozemních komunikacích
  • odtah nepojízdného vozidla, zajištění a uschování vozidla

Zahraničí (standard – služby v zahraničí se poskytují až do výše 100 Euro):

příjezd asistenčního vozidla a pomoc asistenční služby na pozemních komunikacích do 45 minut odtah nepojízdného vozidla, zajištění a uschování vozidla zajištění náhradní přepravy pro posádku havarovaného vozidla z místa pojistné události po dohodě s posádkou vozidla buď do cíle cesty či do místa bydliště zajištění odtahu havarovaného vozidla do ČR

Program technické pomoci zabezpečuje asistenční služba Generali Assistance.

Bezplatně je tato služba zahrnuta v pojištění Komplet, dokoupit si ji za symbolickou cenu 300 Kč může každý, kdo má pro své motorové vozidlo sjednáno u Generali povinné ručení nebo jakýkoliv druh pojištění kasko (allrisk, minikasko, havarijní pojištění, pojištění pro případ odcizení).

Další informace jsou Vám k dispozici na internetové adrese www.generali.cz, příp. Vám je rádi sdělíme na infolince 800 150 155.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).