Hlavní navigace

K novým vozům Opel v září výhodné pojištění UNIQA

[Tisková zpráva] V rámci připravené akce „Opel 500“ se mohou zákazníci u této značky těšit v týdnu od devatenáctého září na mimořádně zvýhodněné autopojištění od UNIQA pojišťovny. Zakoupí-li si motorista během 38. kalendářního týdně jakýkoli model nového osobního vozidla Opel, a to jak za hotové, tak na leasing či úvěr, obdrží současně výrazně levnější pojištění rozšířené o doplňková krytí. Akce platí pro prvních 500 klientů.

Sdílet

Při prodeji vozů Opel za hotové dostane kupující povinné ručení a havarijní pojištění na půl roku zdarma. Tato nabídka představuje rozdíl v řádu několika tisíců korun, který lze buď ušetřit, anebo investovat například do doplňkové výbavy ke zvýšení bezpečnosti provozu. Toto akční zvýhodnění se vztahuje na jakýkoli pojistný produkt, který si klient vybere podle svých potřeb. K tomu bude moci využívat po celou dobu pojištění UNIQA luxusní verzi asistenčních služeb s nejširším servisem zcela zdarma. UNIQA mu samozřejmě započte i doposud vyježděný bonus z předchozích období.

Rozhodne-li se zákazník pro pořízení vozu Opel za pomoci finančních produktů (leasing nebo spotřebitelský úvěr), má u UNIQA pojišťovny nárok na pojištění čelního skla a pojištění právní ochrany vozidla po celou dobu financování zdarma.

Tato nabídka zapadá do celkového rámce dlouhodobé spolupráce UNIQA se značkou Opel. Loni bylo například produkty UNIQA pojištěno každé páté prodané nové vozidlo Opel a v letošním roce tento ukazatel ještě narostl.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).